Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Historia firmy

Firma BIT wystartowała w 1997 roku. Początkowo jako mała hurtownia materiałów biurowych, by w 2000 roku przekształcić się w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Otworzyliśmy nasz punkt na terenie Jarosławia, zwiększyliśmy asortyment towarów, uruchomiliśmy duży i elegancki Salon Elektroniczno-Komputerowy.

Krąg zadowolonych Klientów stale się rozszerzał. I zdaje się, poszło nam dobrze, bo codzienne starania potwierdził otrzymany przez nas Certyfikat Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego. 2003, to rok w którym wybudowaliśmy dwie multimedialne sale konferencyjno-szkoleniowe, rozszerzając swoją działalność o szkolenia komputerowe i video-konferencje z udziałem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego.

Opracowaliśmy politykę jakości i dostosowaliśmy działalność do restrykcyjnych wymagań stawianych przez audytorów zewnętrznych. W 2006 roku przeszliśmy pomyślnie audyt i potwierdziliśmy tym samym jakość usług, za co zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem ISO 9001:2000. Na początku roku 2007 uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008, który utrzymujemy do dziś. W 2015 roku po pozytywnym audycie i spełnieniu wielu wymagań otrzymaliśmy certyfikat ISO 14001:2004. Nasza firma stała się przyjazna środowisku a zarazem bardziej konkurencyjna na rynku.
 
Zapraszamy wszystkich do współpracy życząc Państwu wielu udanych zakupów a nam wielu rozwiązanych Państwa problemów i zaspokojonych potrzeb.